تبلیغات
می خوانم تو را.....

می خوانم تو را.....
با دلی بی تاب می خوانم تو را.....
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتون راجع به وبلاگ من چیه؟


لوگو
کمپین خودجوش دانشجویان برای همکاری با سازمان انرژی اتمیعمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.irعید فطر یکی از عظیم ترین مناسبت های اسلامی است . دنیای اسلام روز عید فطر را به معنای حقیقی عید می گیرند و این چیزی است که اسلام برای امت اسلامی خواسته است . « جعله الله لکم عیداً و جعلکم له اهلا » خداوند متعال امروز را برای امت اسلامی عید قرار داد و آن  ها را شایسته این عید دانست ....ما باید از این هدیه های الهی استفاده کنیم .
هم استفاده شخصی به معنای راه دادن نور معرفت و توبه و انابه به دل های خودتان که اگر از عالم معرفت و محبت الهی دریچه ای بر روی دلهای خودمان باز و اندرون خود را نورانی کنیم ، بسیاری از تاریکی ها و گرفتاری های دنیای بیرون هم حل خواهد شد ، چون دل انسان هاست که سرچشمه خوبی ها و بدی هاست .

امروز روزیست که انشاء الله خدای متعال پاداش شما را عنایت خواهد کرد . شاید یکی از بزرگترین پاداش های الهی این باشد که خدا همه را موفق کند تا بتوانیم وسیله رحمت الهی را تا ماه رمضان آینده برای خودمان باقی بداریم ....درس ماه رمضان را برای دوره سال فرا بگیریم ، این می شود یکی از بزرگترین پاداش های خداوند که توفیق این چنینی را به ما بدهد .

 رحمت و رضا و قبول و عفو و عافیت را از خدای متعال طلب کنیم که این در حقیقت عید واقعی خواهد شد . با این چشم به عید سعید فطر نگاه کنیم . امروز ، ملت اسلامی بزرگ  ما به این ذخیره نیازمندیم . از این ذخیره ، دو چیز باید مورد استفاده مسلمانان قرار بگیرد ، اول ، وحدت و نزدیکی مسلمین است و دوم توجه به معنویت در دنیای اسلام است . در دنیای اسلام هر دو عامل تکامل بخش و پیشبرنده مورد خدشه قرار گرفته است .


طبقه بندی: مذهبی، گاهنامه،
[ دوشنبه 7 شهریور 1390 ] [ 05:32 ب.ظ ] [ زینب ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دل و جانم به تو مشغول و نظر در چپ و راست
تا ندانند حریفان که تو منظور منی
دیگران چون بروند از نظر از دل بروند
تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی
تو همایی و من خسته بیچاره گدای
پادشاهی کنم ار سایه به من برفکنی


خطاطی نستعلیق آنلاین

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت


قالب میهن بلاگ تقویم جلالی